محمد مهدی فیروزی
هم بیانگذار کاروپلاس
درباره
دوره‌ها و محصولات
مقالات
ویدیوها
پادکست‌ها
۶
دوره/محصول
۷
مقاله
۵
ویدیو
۴
پادکست
بیوگرافی

محمد مهدی فیروزی، توسعه دهنده وب، بنیانگذار و مدیر کاروپلاس و دانشجوی مدیریت کسب و کار است. به عقیده محمد مهدی همه ما در زندگی یک مأموریت مهم و مخصوص خودمان داریم. مأموریت محمد مهدی در زندگی و در این جهان این است که دنیایی بسازد که اینترنت در آن حرف اول را می زند، همه چیز را میتوان در اینترنت یافت و حضور اینترنت در تمام جنبه های زندگی به ما سرعت، دانش و در نتیجه آرامش بیشتری خواهد داد.

محمد مهدی فیروزی معتقد است هوش مصنوعی، اینترنت، تکنولوژی بلاکچین، متاورس و… همگی برای بهتر زندگی کردن ما ساخته شده و زندگی ما را به مرحله جدیدی از آرامش وارد خواهند کرد و همچنین معتقد است که این تکنولوژی ها همواره در اختیار بشر خواهد بود و تئوری های توطئه ای که در مورد آنها وجود دارد هیچ گاه به حقیقت نخواهد پیوست، همانطور که تا کنون هیچ کدام از تئوری های توطئه در مورد اینترنت، بلاکچین و رمز ارز ها به حقیقت نپیوسته است.

به خاطر همین مأموریت است که محمد مهدی فیروزی کاروپلاس را تأسیس کرده تا گامی هرچند کوچک در جهت اینترنتی جهان بردارد، زیرا وب سایت ها بخش بزرگی از دنیای اینترنت را تشکیل می‌دهند و هر چه قدر که به تعداد وب سایت های کاربردی و فعال در جهان افزوده شود به ایجاد دنیایی اینترنتی که دنیایی نامحدود است نزدیک تر خواهیم شد.

همچین هدف آرتین از آموزش و خدمات صرفا ساخته شدن یک وب سایت نیست، بلکه هدف او ایجاد وب سایت های کاربردی و فعال است که عملا به بهتر شدن زندگی انسان ها کمک خواهند کرد.