بیوگرافی ایوان اشپیگل

بیوگرافی ایوان اشپیگل

ایوان اشپیگل کیست؟

ایوان توماس اشپیگل کارآفرین اینترنتی آمریکایی، بنیاگذار و مدیر عامل شرکت Snapp Inc است. او متولد 4 ژوئن 1990 در لس آنجلس کالیفرنیا و 31 ساله می‌باشد. مادر او ملیسا ان توماس و پدر او جان دبلیو اشپیگل می‌باشند که هر دو وکیل هستند. ایوان اشپیگل دو خواهر بزرگ تر از خود نیز دارد و تک پسر خانواده است.

دوران تحصیل

ایوان اشپیگل تحصیلات ابتدایی خود را در مدرسه Crossroads در سانتا مونیکا گذراند که یک مدرسه خصوصی میباشد. افراد مشهوری چون شان رَد، کیت هادسن، جونا هیل و جک بلک نیز در همین مدرسه تحصیل کرده اند.

او تحصیلات دانشگاهی خود را در دانشگاه استنفورد که یکی از بهترین دانشگاه های دنیاست گذرانده است، البته او تحصیلات خود در این دانشگاه را نیمه تمام گذاشت ولی توانست تجربیات و دانش بالایی به دست آورد، ایوان اشپیگل توانست به کمک یکی از دوستان خود در کلاس های ارشد این دانشگاه مانند کارآفرینی شرکت کند و افتخار شاگردی افرادی همچون اریک اشمیت مدیر عامل وقت گوگل و چاد هرلی مؤسس یوتیوب را داشته باشد.

 

سبک زندگی

ایوان اشپیگل با ثروتی معادل 9.5 میلیارد دلار یکی از جوان ترین میلیاردر های جهان است. او زندگی بسیار خوبی دارد، یک خانه 22 میلیون دلاری و یک فراری فوق العاده تنها بخشی از دارایی های اوست.

او هم در زندگی و هم در کسب و کار شخصی محافظه کار است. اون یک مسیحی پیرو کلیسای اسقفی است.

 

ازدواج

ایوان به ظاهر خود بسیار اهمیت میدهد تا جایی که در سال 2015 تصویر وی روی مجله Vogue Italy خبر ساز شد. او در سال 2017 با میرندا کر مدل مشهور استرالیایی ازدواج کرد.

ایوان اشپیگل - اسنپ چت

اسنپ چت

ایوان اشپیگل در سال 2010 به همراه بابی مورفی و رجی براون بعد از ترک تحصیل شبکه اجتماعی اسنپ چت را راه اندازی کرد. البته شرکتش  با رجی براون به بن بست رسید و این دو از شراکت با یکدیگر کناره گیری کردند.

اکنون ارزش اسنپ اینک 33 میلیارد دلار تخمین زده می شود و یکی از مشهور ترین شبکه های اجتماعی جهان به شمار می رود.

سخن نهایی

از داستان زندگی ایوان اشپیگل می توانیم 2 درس بگیریم:

  1. حتی در سنین پائین هم میتوان به موفقیت های بزرگ دست پیدا کرد
  2. یادگیری بسیار مهمتر از مدرک دانشگاهی است

خوشحال میشویم که نظرات شما درباره این مطلب را در قسمت نظرات بشنویم.

حتماً به “وبلاگ” ما سر بزنید و سایر مقالات ما را نیز مطالعه کنید.

دیدگاه‌ها ۰